⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Harry Potter – Who Is It?

690.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Paladone
Спореди
  • ИГРА НА ПОГОДУВАЊЕ: Во оваа игра со тематика за Хари Потер, играчите избираат картичка со карактери и наизменично поставуваат да или не прашања за да се обидат да дознаат кој лик од Хари Потер го избрал нивниот противник.
  • ЗАБАВА ЗА СИТЕ: Оваа игра со 2 играчи за возраст од 6 и повеќе години вклучува лесни за следење инструкции за играње, печатена кутија за складирање и 72 картички со карактери поделени во 3 посебни пакети со кодирани бои.
  • МАГИЧНА СТОКИ: Ако сте обожавател на Хогвортс и на момчето со лузна и очила, оваа официјална игра за Хари Потер е за вас! Направено е за секоја вештерка или волшебник што ги сака книгите и филмовите.
  • ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК: За оние од фандомите кои бараат новини и сè што е чудно, лудо и уникатно, Паладоне е вашиот најдобар извор за најпродавани играчки, чаши, колекционерски предмети и новитети.
  • ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНО: Овој квалитетен колекционер е уникатен додаток во комплетот на секој обожавател. Подарете ја оваа кул колекционерска стока на мајки, татковци, обожаватели, студенти, деца, момчиња и девојки кои ја сакаат забавата во поп културата!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu