⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Invasion of Chaos Booster Pack

300.00 ден

Има залиха

Содржи

  •  9 карти
Спореди
SKU: KON01-35 Категорија: -> Како да нарачам?
Invasion of Chaos is one of the most iconic Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME booster sets of all time!
For years, you could only get your hands on these coveted packs as part of the Legendary Collection, but now, just in time to celebrate the 25th anniversary of the card game, they’re being made available as a standalone booster!

Invasion of Chaos unleashed a variety of powerful cards that rewarded Duelists who packed their Decks with LIGHT and DARK Attribute monsters. The legendary Black Luster Soldier – Envoy of the Beginning and Chaos Emperor Dragon – Envoy of the End dominated Duels and the Spell-retrieving Dark Magician of Chaos joined them thanks to the incredibly powerful Dimension Fusion Spell Card! This printing will feature both Secret Rares from the set.

The complete Invasion of Chaos booster set is 112 cards:

73 Commons
17 Rares
10 Super Rares
10 Ultra Rares
2 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu