⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Justice League Strategy Game

4,490.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-5
  • Времетраење:  45-90 мин
  • Вoзраст: 14+
  • Издавач: WizKids
Спореди

Will you save the Earth or conquer it? From his stronghold on Apokolips, Darkseid is moving his forces into position, preparing to seize control of the planet! Only the Justice League stands between him and total global dominion! Will they be able to defend the planet, or will it fall to the merciless minions of Apokolips? In the Justice League Strategy Game, play as Batman, Superman, Wonder Woman, or Cyborg, each with unique powers and abilities; or as Darkseid, the nigh-unstoppable super-villain.

Utilizing a unique, card-driven system where players select the powers they wish to use without knowing what the opposition is up to, the Justice League Strategy Game comes complete with five character miniatures (with Character Sheets) featuring SwitchClix technology, plus two Custom Justice League Dice, 160 Custom Game Tokens, 86 Game Cards, and 24 Crisis Tiles.

Награди и признанија:

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu