⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

La Cucaracula

2,990.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 15 мин.
  • Возраст: 6+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди

In La Cucaracula, the third game to feature a crawling nano HEXBUG, a vampire cockroach flits through the corridors of a haunted castle. Working together, the children try to drive him out by turning on the lights in every room, but each time they encounter the cockroach, they lose a piece of their protective garlic in shock — and if their supply is used up, the monster wins!

Luckily, a fresh supply of garlic will be brought in via catapult if the children manage to shoot the vampire cockroach to the moon. Can they brighten the castle before their garlic runs out?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu