⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Last Bastion

3,490.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 1-4
  • Времетраење:  45 мин
  • Вoзраст: 14+
  • Издавач: Repos Production
Спореди

A handful of heroes have just stolen the powerful relics of the Baleful Queen. Without them, the immortal sovereign is weakened; recovering them is now her sole purpose.

With the High Mages attempting to destroy them, the heroes have fallen back into the Bastion of the Ancient Kings, where they must defend the fort to the peril their lives.

Unceasingly, the hordes led by the Warlords besiege the ramparts. If this citadel falls, an entire civilization will be swept away, and an entire world will fall into chaos…

Last Bastion is a cooperative game in which the players take on the roles of heroes defending an ancestral Bastion against the monstrous hordes of the Baleful Queen. The players struggle together against the game, either they all win victory, or else they all suffer defeat.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu