⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Legendary Duelists: Duels From the Deep

150.00 ден

Има залиха

  • 5 cards
Спореди
SKU: KON14-1 Категорија: -> Како да нарачам?
Dive into the next Legendary Duelists pack featuring new cards for 3 WATER monster strategies.
Dive into Legendary Duelists: Duels From the Deep featuring new cards for 3 WATER monster strategies used by Duelists from the Yu-Gi-Oh!Yu-Gi-Oh! ZEXAL, and Yu-Gi-Oh! VRAINS animated series. Brand-new cards for the strategies used by famed fisherman and Duelist Mako Tsunami, Nash, the alter ego of Shark and leader of the Seven Barian Emperors, and Skye Zaizen (as Blue Maiden) splash into this upcoming set.A whale of a tale awaits with a new version of Mako Tsunami’s Fortress Whale that can strike down your opponent’s monster before it can attack! Pick up a pair of new WATER Xyz Monsters that let you set up a powerful Rank-Up combination that can Summon the “Number C” monsters from 101 to 107 with their effects active! And unlock a wave of new cards for Blue Maiden’s Marincess strategy that’ll wash your opponent away!

Legendary Duelists: Duels From the Deep will also include a hard-to-find Ghost Rare version of an iconic WATER monster!

The complete booster set contains 56 cards*:

9 Ultra Rares
8 Super Rares
10 Rares
29 Commons
1 Ghost Rare

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu