⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Lightning Overdrive Booster

300.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: KON Категорија: -> Како да нарачам?

The Yugioh Lightning Overdrive Booster contains:

– 9 cards each

In this edition, 2 popular ace monsters will receive an ultimate upgrade!
This includes first number 39: Utopia from the Yu-Gi-Oh series Zexal. The game-changing and versatile Ace Monster from Yuma and Astral, gets a new upgrade to the form number C39: Utopia Ray. Along with many more “ZW” monsters and “rank increase” Spell Cards, Utopia gets plenty of support.

Akiza’s Black Rose Dragon will also receive a brand new upgrade. More cards will be released to get the dragon on the field faster and more efficiently through Synchro Summoning

The set consists of 100 cards in total with a rarity distribution of 50 Commons, 26 Super Rares and 14 Ultra Rares and 10 Secret Rares.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu