⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Lost Seas

1,290.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  20-30 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Blue Orange 
Спореди

There is a host of terrible tales surrounding the mysterious uncharted depths of the Lost Seas. Rumours of giant krakens, infernal maelstroms, huge sea serpents and hostile deserted islands abound, and only skeletal shipwrecks remain as testament to tentative past expeditions. It is time to arm yourselves with the latest instruments of navigation and prepare to set sail on your most daring expedition yet, knowing that if you succeed, the glory will be beyond your wildest dreams and your map will become the stuff of legends.

Forge your own legend by charting your exploits in the terrifying and hostile Lost Seas. Only the most perilous and daring journey will go down in history.

  1. Plan your Expedition
  2. Explore the dangerous depths of the Lost Seas
  3. Map your perilous journey

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu