⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Mana 7 Color Wheel Deck Protector Sleeves (100ct) for Magic: The Gathering (различни бои)

Има залиха

  • Officially licensed 100ct Sleeves for Magic: The Gathering Mana 7 Line
  • Features a stylized version of the iconic Color Wheel symbol in metallic ink
  • Designed to fit 2.5″ x 3.5″ gaming cards
  • 100 standard size Deck Protector® sleeves in each pack
  • ChromaFusion™ technology prevents peeling
  • Matte finish for a glare-free, camera-ready play experience
Спореди

Ultra PRO’s 100ct Mana 7 Color Wheel Deck Protector® sleeves for Magic: The Gathering feature full-color, metallic artwork and are made with our proprietary ChromaFusion™ technology to prevent peeling. Archival-safe polypropylene materials ensure you can sleeve your cards with confidence. Sized for standard size trading cards measuring 2.5″ x 3.5″. The matte finish offers a glare-free, camera-ready play experience!

Designed for use with Magic the Gathering™, Pokémon™ and other card games.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu