⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Marvel Logo Heat Change Mug

890.00 ден

Има залиха

  • MUG FOR SUPERHEROES: Watch with amazement each time you fill this 300ml (10.1fl oz) ceramic mug with your favourite hot beverage. The Marvel logo will appear when hot and then fade away as it cools to reveal some of the Marvel superheroes we have all come to love.
  • PRACTICAL AND COLLECTABLE: Marvel fans and comic lovers of all ages will love this amazing mug. Supplied in a full-colour branded gift box it makes the perfect present and collectors of official Marvel merchandise will welcome this unique Heat Change Mug into their collection of memorabilia.
  • HOT OR COLD: As your hot drink cools down the mug will revert to its original look ready for you to enjoy the amazing transforming action the next time you add a steaming hot brew. This awesome mug is sure to become a firm favourite used again and again.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Marvel fans, superb quality, this Marvel Logo Heat Change Mug is officially licensed and approved by The Walt Disney Company Limited
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: MUG159 Категорија: -> Како да нарачам?

Marvel fans and comic lovers of all ages will be amazed each time they fill this 300ml (10.1fl oz) ceramic mug with their favorite hot beverage. The Marvel logo will fade away to reveal a wrap-around design that features some of the Marvel superheroes we have all come to love. As your hot drink cools down the mug will revert to its original look ready for you to enjoy the amazing transforming action the next time you add a steaming hot brew. This super cool mug is sure to become a firm favorite used again and again.

Supplied in a full-color branded gift box it makes the perfect present for Marvel fan and collectors of official Marvel merchandise will welcome this unique Heat Change Mug into their collection of memorabilia.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu