⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Maze of Memories Booster Pack

300.00 ден

Има залиха

Each booster pack contains 7 cards:

  • 1 Foil card per pack
  • 6 Rare cards per pack
Спореди
SKU: KON01-28 Категорија: -> Како да нарачам?
Surprises await you around every corner in Maze of Memories!
Maze of Memories is packed with cards that open the gates to Yu-Gi-Oh!’s history! You can relive the advent of Yugi’s first Ritual Monster with Black Luster Soldier – Legendary Swordsman! Get back to class with the Duel Academy Field Spell, or rev it up with Accel Synchro Stardust Dragon!Every good labyrinth needs a guardian, and Maze of Memories is defended by new World Premiere cards that revitalize the Paradox Brothers’ iconic Gate Guardian! Combine KazejinSuijin, and Sanga of the Thunder in any way you like to Special Summon brand-new Fusion Monsters!In order to make Maze of Memories truly a-MAZE-ing, it also includes memorable tournament-level cards from the past as well as modern-day mainstays! You’ll have another chance to smash the competition with one of the most powerful Synchro Monsters around – Baronne De Fleur!The complete Maze of Memories set contains 67 cards*
42 Rares
15 Super Rare
10 Ultra Rares
(15 cards also available as Collector’s Rare)

Each booster pack contains 7 cards:
1 Foil card per pack
6 Rare cards per pack

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu