⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Minecraft Steve Diorama Light

3,790.00 ден

Има залиха

  • Enter the Sandbox: This Minecraft Figural desk lamp will bring the world of Minecraft into your own home or office
  • Light the night: Add some lighting to your home decorations with a mood light, desk lamp, or nightlight in your office, man cave, game room, kitchen, or bedroom nightstand. USB Powered. 60 inch cord included. Adapter not included.
  • Minecraft Merch: The single best-selling video game of all time, selling over 180 million copies to date. Players explore an intentionally blocky, pixelated 3D world, to find and extract raw materials, craft tools, and build structures or earthworks
Спореди
SKU: LI65 Категорија: -> Како да нарачам?

 

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu