⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Monopoly Crooked Cash

2,790.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-6
  • Времетраење:  3090 мин.
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Hasbro
Спореди
  • In the Monopoly Crooked Cash game things aren’t always as they seem. Someone added fake cash and fake Chance cards! Luckily, Mr. Monopoly is giving players his decoder so they can find the fakes and still make a fortune.

    It’s a game of hidden reveals, and players get to challenge their opponents for using fakes with accusation coins. But use them wisely! You only get a few coins to play. Includes Monopoly tokens that play up the deceptive theme.

    The normal rules and gameplay are streamlined to make the game fairly quick. The game ends when the last street is sold. The player with the most money at the end – real or fake – wins.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu