⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Monopoly: Dragon Ball Z

2,790.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-6
  • Времетраење: 60-120 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Winning Moves
Спореди

The tournament of power begins with survival on the line in the Winning Moves Dragon Ball Super Monopoly Board Game.

  • Total of 12 universes
  • Gods and Warriors cards
  • Buy, sell and trade your way to success
  • One of eight Universe symbol tokens

The *Winning Moves Dragon Ball Super Monopoly Board Game uses the Gods and Warriors cards to your advantage; buy, sell and trade your way to success and play with one of eight Universe symbol tokens. The custom sunburst game board features 26 spaces named for your favorite fighters, including Goku, Jiren, Gohan, Piccolo, Frost, and Vegeta in various forms, around a collage of other series characters such as Androids 17 and 18, Kamesennin, Hit, Toppo, Tenshinhan, and more!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu