⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Monopoly: Jaws

2,790.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-6
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Winning Moves
Спореди

The classic 1975 movie is now available as a new edition of the classic MONOPOLY game.

Travel around the board as one of six special tokens from the film collecting moments and taking Repairs and Rewards cards featuring dialogue from the script. With imagery from the cinematic classic, will you collect the events on Amity Beach, the grisly discovery of the first victim, or Hooper’s shark hunting gear? Will you land on the Shark Attack space or collect the Chum Line and Sonar?

Relive one of cinema’s greatest adventures in this brand new MONOPOLY game.

Run, don’t walk, to play MONOPOLY the Jaws Edition.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu