⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Monopoly: South Park

2,790.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-6
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Winning Moves
Спореди

Come on down to South Park and… battle to own it all! Howdy-Ho! It’s the super-sweet South Park Collector’s Edition of Monopoly! Join Stan, Kyle, Cartman, Kenny, Butters, and Chef and prepare to battle your way to the top of the quiet mountain town. Can you buy, sell and “Rochambeau” your way to victory? Fight for Imaginationland for $400 or settle for Canada for $60. Make your fortune and Cartmanland can be your very own private amusement park or lose everything and end as the poorest kid in town with nothing but Kenny’s House. Grab your Super Best Friends and see who has what it takes to rule South Park!

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu