⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Animal Crossing – Logo Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • TWO MODES: The 23.2cm (9.1″) wide Animal Crossing: New Horizons Logo Light comes with two light modes – phase on and pulsing light – and can be either displayed free-standing or wall-mounted.
  • SHAPED LIGHT: Designed in the shape of the Animal Crossing: New Horizons logo, this 3D light is a wonderful gift for any fan of the game. The plastic wood-effect light says “Welcome to Animal Crossing” and includes detailing such as a clock graphic and the “New Horizons” text.
  • DUAL POWERED: Powered by either the included USB cable or 3x AAA batteries (not included), this light can be placed anywhere in your home for a warm, comforting ambiance wherever needed.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: A cute display light for any Animal Crossing player, the Animal Crossing: New Horizons Logo Light is officially licensed and approved by Nintendo®.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: LI62 Категорија: -> Како да нарачам?

Designed in the shape of the Animal Crossing: New Horizons logo, this 3D light is a wonderful gift for any fan of the game. It will light up and provide a warm, comforting ambiance to any bedroom, gaming room or living space. The light comes with two light modes – phase on and pulsing light – and can be either displayed free-standing or wall-mounted. Measuring 23.2cm (9.1″) wide, it can be powered by either the included USB cable or 3x AAA batteries (not included).

The Animal Crossing: New Horizons Logo Light is perfect for Animal Crossing players to display their gaming fandom in any room.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu