⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Batman and Joker – Metal Water Bottle

1,490.00 ден

Има залиха

  • Screw-top lid to keep drinks fresh and prevent spills
  • 500ml (16 fl oz) capacity water bottle
  • Not suitable for dishwasher or microwave use
  • Officially licensed Batman product
Спореди
SKU: MUG131 Категорија: -> Како да нарачам?

The cool black background of this Batman Metal Water Bottle is the perfect colour to accent the silver decals of Batman and The Joker which match the screw-top lid that will keep your drink fresh and help prevent accidental spills. The perfect size to slip into your bag, backpack, or the cup holder in your car with a double-walled stainless steel construction that is suitable for hot and cold drinks. The generous 500ml (16floz) capacity will keep you refreshed whilst displaying which of these DC Comics legends you support.

The Batman Metal Water Bottle makes the perfect present for any fan of DC Comics, Batman, The Joker or superheroes in general. Plus, collectors of official DC Comics merchandise will welcome this unique water bottle into their collection of officially licensed memorabilia.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu