⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Batman Glass

790.00 ден

Има залиха

  • Material: Glass
  • Brand: Paladone
  • Item Weight: 0.37 Kilograms
  • Capacity: 415 Millilitres
Спореди
SKU: MUG132 Категорија: -> Како да нарачам?

This awesome glass is decorated with a selection of images from classic issues of Batman comics. In the centre is a transparent bat logo which automatically takes on the colour of whatever beverage you choose to fill the glass.

Supplied in a branded, full-colour gift box the Batman Glass makes the perfect present for any Batman fan or lover of comic books in general. Plus any collector of official Batman memorabilia would welcome this awesome addition to their collection.

Display your fandom for this iconic superhero each time you use this versatile 400ml (14floz) glass. Great for soft drinks, beer, a nice long cocktail or any other cool drink of your choice. Just fill, sip, and unleash your inner Batman.

 

  • DRINK TO THE DARK KNIGHT: This awesome glass is decorated with a selection of images from classic issues of Batman comics. In the centre is a transparent bat logo which automatically takes on the colour of whatever beverage you choose to fill the glass.
  • ICONIC STYLE: Having made his first appearance in 1939, Batman has continued to appear in print, movies, games and on TV maintaining worldwide interest in this cultural icon. Display your fandom each time you use this versatile 400ml (14floz) glass. Great for soft drinks, beer, a nice long cocktail or any other cool drink of your choice. Just fill, sip, and unleash your inner Batman.
  • PRACTICAL AND COLLECTABLE: The Batman Glass comes supplied in a full-colour gift box and makes the perfect present for any Batman fan. Plus any collector of official Batman memorabilia would welcome this awesome addition to their collection.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Batman fans, superb quality, this Batman Glass is officially licensed and approved by Warner Bros. Entertainment UK Limited.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu