⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone Friday the 13th Light

1,990.00 ден

Има залиха

  • It’s a Jason mask light!
  • Measures approx. 22 cm x 27 cm x 8 cm
  • It is free-standing and powered by USB
  • Officially licensed Friday the 13th merch
  • A great gift for Friday the 13th fans
Спореди
SKU: LI29 Категорија: -> Како да нарачам?

During the events of Friday the 13th Part III, Jason Voorhees takes a hockey mask from a victim to hide his face as he continues his killing spree. It is the design of that iconic mask that has been used for this amazing light. Standing 22cm (8.6 inches) tall, this awesome Friday the 13th Mask Light can be powered by either the USB cable that is included, or for complete portability you can use 3x AAA batteries (not included). Plus, it can be used as a free-standing light or mounted to the wall.

This Mask Light is perfect for any Friday the 13th or horror movie fan.

Official Merchandise: Perfect for all Friday The 13th fans, this Friday The 13th Light is officially licensed and approved by Warner Bros.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu