⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Harry Potter Icon Light

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Paladone
  • Висина: ≈ 11см.
Спореди
SKU: LI91 Категорија: -> Како да нарачам?
  • LUMOS: Keep a wizard by your side and adventure with Harry to defeat Voldemort with the Boy Who Lived icon light. He will add light to your space and bring a smile to your face
  • A MAGICAL FIGURE: Harry stands ready for action and casts a mysterious glow with 2 AAA batteries and his own brand of magic. Similar in style to a bobble head design, he stands just 4″ tall
  • HARRY POTTER NIGHT LIGHT: This nightlight is perfect for children, teens or adults. Add this item to your man cave, bedroom, baby nursery, toddler’s play room, or themed home theater
  • ACCIO MERCHANDISE: If you’re a fan of Hogwarts and of the boy with the scar and glasses, this official Harry Potter item is for you! It’s made for any witch or wizard who loves the books and movies
  • NOVEL AND ORIGINAL: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top-selling toys, mugs, collectibles, and novelties

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu