⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Harry Potter Potion Glass

590.00 ден

Има залиха

  • Material: Glass
  • Brand: Paladone
  • Item Weight: 0.37 Kilograms
  • Capacity: 415 Millilitres
Спореди
SKU: MUG03 Категорија: -> Како да нарачам?

This awesome glass features a transparent Potion No. 86 bottle on the front which automatically takes on the colour of whatever beverage you have just poured. The wrap-around snakeskin-effect background adds a magical finishing touch.

A fun, thoughtful and practical gift, this Harry Potter Potion Glass is supplied in a full-colour, open-fronted gift box making it the perfect present for any Potterhead, whatever the occasion. Plus any collector of official Harry Potter memorabilia would welcome this fabulous addition into their collection.

This amazing 400ml (14floz) capacity glass is great for soft drinks, beer, or a tall cocktail but maybe stay away from the syrup of hellebore and powdered moonstone described on the label as this is highly poisonous!

  • WHAT’S YOUR POTION? Fill this glass with your drink of choice and be amazed as the transparent potion bottle takes on the colour of whatever beverage you have just poured. The wrap around snakeskin-effect background adds a magical finishing touch.
  • ICONIC STYLE: Display your fandom for Harry Potter each time you use this amazing 400ml (14floz) capacity glass. Great for soft drinks, beer, or tall cocktail but maybe stay away from the syrup of hellebore and powdered moonstone listed on the label as this is highly poisonous!
  • PRACTICAL AND COLLECTABLE: This Harry Potter Potion Glass comes supplied in a full-colour, branded gift box and makes the perfect present for any Potterhead. Plus any collector of official Harry Potter memorabilia would welcome this awesome glass into their collection.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Harry Potter fans, superb quality, this Harry Potter Potion Glass is officially licensed and approved by Warner Bros. Entertainment UK Limited.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu