⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Marvel – Avengers Logo Light

1,990.00 ден

Има залиха

  • Includes phase on and pulsing light modes
  • 30cm (12″) wide light
  • Powered by USB (cable included) or 3 x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Marvel product
  • Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company
Спореди
SKU: LI106 Категорија: -> Како да нарачам?

Show your allegiance to Earth’s mightiest heroes with this Avengers Logo Light.

The 30cm (12″) wide light features the iconic Marvel logo combined with Captain America, Black Panther, Thor, Black Widow, Iron Man, and the Hulk.

The light can be wall-mounted (instructions included) or used free- standing. Plus, it includes phase on and pulsing light modes for added effect.

Power the light with USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included).

The Avengers Logo Light will add some superhero style to your home.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu