⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Marvel: Guardians of the Galaxy – Starlord Mug

1,190.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: MUG167 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Shaped like Star-Lord’s helmet: Showcasing your love for Marvel’s Guardians of the Galaxy, this mug is shaped like Star-Lord’s iconic helmet. It’s the perfect coffee cup for fans of Peter Quill’s alter ego, adding a superheroic touch to your home or office.
  • 550ml (18 fl oz) ceramic mug: This generously-sized, 550ml ceramic mug is perfect for holding your favorite beverage, whether at home or in the office. With its ceramic construction, it adds a sturdy and substantial piece to your drinkware collection.
  • Not suitable for dishwasher or microwave use: While this Star-Lord-shaped mug brings a touch of the Marvel universe to your kitchen cupboard, it is not suitable for dishwasher or microwave use. This will ensure the longevity of the mug, preserving its vibrant design and distinctive character details.
  • Officially licensed Marvel product: As an officially licensed Marvel product, this Star-Lord-shaped mug provides authenticity for fans of the GOTG franchise. It makes an excellent gift or present for Marvel aficionados, offering a unique piece of merchandise to enhance their collection.
  • Made by Paladone: This Guardians of the Galaxy product was designed responsibly in the UK by Paladone, the award-winning, global consumer products company. Paladone is a renowned creator of pop culture themed presents and novelty merchandise such as this superhero ceramic mug.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu