⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Minecraft – Block Building Light

2,990.00 ден

Има залиха

  • 1 x Minecraft Block Building Light
  • Includes: 16 x Interchangeable tiles, 1 x Mains adaptor
  • Perfect for Minecraft fans
  • Dimensions: Up to 16CM X 20CM (6.2 Inch X 7.8 Inch)
Спореди
SKU: LI96 Категорија: -> Како да нарачам?

Minecrafters will love this amazing light-up level scene with 14 separate conductive blocks. Illuminate your room with this Minecraft Light that can be arranged in any combination upon the bedrock base!

Interactive Minecraft Lamp
These lamps also make great, unique additions to any collection of Minecraft Memorabilia for those in the fandom. Stack any combinations of blocks to create a custom light up level scene. The 14 interchangeable tiles make building your own lamp so fun!

The Perfect Gift for Minecraft Fans
This Minecraft lamp is supplied as a conductive block building light in a printed closed box. The light is mains powered and comes with a plug. Display your favourite characters, items, and more!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu