⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Minecraft Metal Water Bottle

1,490.00 ден

Има залиха

  • FROM THE OVERWORLD: No need to collect water by using a bucket on a water source block or a full cauldron, with this 500ml (16floz) double walled-stainless steel water bottle you will have access to refreshment wherever you go. The screw-top lid will ensure your drink stays fresh.
  • ICONIC STYLING: Finished in a cool, brushed stainless steel the bottle is decorated with a selection of highly detailed, accurately reproduced full colour weapons, armour items, blocks, and objects from Minecraft, the best-selling video game of all time.
  • COLLECTABLE & PRACTICAL: This Minecraft Metal Water Bottle makes a great gift for anyone dedicated to this iconic game plus collectors of official Minecraft merchandise will welcome this addition into their collection of Minecraft memorabilia.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Minecraft fans, superb quality, this Minecraft Metal Water Bottle is officially licensed and approved by Mojang AB.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: MUG41 Категорија: -> Како да нарачам?

Finished in cool, brushed stainless steel, the Minecraft Metal Water Bottle is decorated with a selection of highly detailed, accurately reproduced full colour weapons, armour, blocks, and objects from Minecraft, the best-selling video game of all time.

Ideal for use when you are out and about and easy to slip into your bag, backpack, or the cup holder in your car. This 500ml (16floz) double-walled stainless steel water bottle is also great to use at home when you are engrossed in the world of Minecraft. The screw-top lid will help prevent accidental spills and ensure your drink stays fresh.

Suitable for both hot and cold drinks, it is a great alternative to single-use, disposable bottles. Supplied with a swing tag.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu