⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Minecraft – Zombie Icon Light

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Paladone
  • Висина: ≈11см.
Спореди
SKU: LI30 Категорија: -> Како да нарачам?
  • UNIQUE ZOMBIE MINECRAFT LIGHT; This 11cm (4″) tall icon light brings this undead hostile mob character to life Designed with details that stay true to the famously pixelated video game which is known and loved around the world.
  • GREAT COLLECTABLE GIFT; Makes a great gift for any Minecraft fan or gamer. Powered by 2x AAA batteries (not included) so you can place the light anywhere in your home, gaming space or brighten up your desk at the office. Other Minecraft icon lights are also available (Steve, Alex
  • BREAK DOWN PLASTIC CONSTRUCTION: Buy with confidence that when your Zombie icon light comes to the end of its life the plastic will breakdown thanks to a revolutionary organic ingredient and not just sit in landfill.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Minecraft fans, superb quality, this light is officially licensed and approved by Mojang AB.
  • This product is made using BDP which stands for Breakdown Plastic – an organic additive that helps plastic decompose at landfill.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu