⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone NES Metal Water Bottle

1,390.00 ден

Има залиха

  • ICONIC STYLING: The cool brushed exterior of this double-walled stainless steel travel mug is decorated with a graphic that recreates the design of the controller that was hard-wired into the iconic Nintendo Entertainment System.
  • STAY REFRESHED: Suitable for both hot and cold drinks with a large 500ml (16floz) capacity so you will be able to stay refreshed as you play your favorite game. Alternatively, slip it into your bag, backpack, or the cup holder in your car to enjoy a drink when you are on-the-move. The screw-top lid will ensure your drink stays fresh and prevent spills.
  • JUST WHAT I NEEDED: The Nintendo Entertainment System (NES) is a gaming system from the 1980s, instantly recognizable and renowned for propelling video games to new heights. As well as being a great gift, this Nintendo Entertainment System Metal Water Bottle will be a great addition to the memorabilia collection of any Nintendo or NES devotee.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Nintendo fans, superb quality, this NES Metal Water Bottle is officially licensed and approved by Nintendo of America Inc.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the awe-inspiring creators of epic, geeky and fun gifts.
Спореди
SKU: MUG39 Категорија: -> Како да нарачам?

Nintendo Entertainment System (NES) fans will love the cool brushed exterior of this double-walled stainless steel water bottle. Decorated with a graphic that recreates the design of the controller that was hard-wired into the NES with the Nintendo Entertainment System logo on the reverse in red.

Suitable for both hot and cold drinks with a large 500ml (16floz) capacity so you will be able to stay refreshed as you play your favourite game. Alternatively, slip it into your bag, backpack, or the cup holder in your car to enjoy a drink when you are on-the-move. The screw-top lid will ensure your drink stays fresh and prevent spills. As well as being a great gift, this Nintendo Entertainment System Metal Water Bottle will be the perfect addition to the memorabilia collection of any Nintendo or NES devotee.

Supplied with a swing tag.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu