⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone On Air Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • Classic on air design
  • 30cm (11.8 inches) wide light
  • Powered by USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included)
  • Wall mountable or free standing
Спореди
SKU: LI112 Категорија: -> Како да нарачам?

This classically styled On Air Light will bring a retro feel to any room and the bold warning lights are designed to get someone’s attention before they enter the room and disturb you! There will be no doubt as to whether the light is on or off.

Resembling the light often seen outside of radio, television, and recording studios this On Air Light is 30cm (11.8 inches) wide and can be powered by USB (cable included). In case you need to use the light where no power source is available and for complete portability, the light will also run off 3x AAA batteries (batteries not included). The light can be used free-standing on a desk, shelf, soundboard, etc or mounted to a wall and is supplied in a gift box.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu