⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Playstation 5 Alarm Clock

2,490.00 ден

Има залиха

  • Never wake up late again with this PlayStation 5 Controller Alarm Clock.
  • Set the alarm using the D-pad and controller buttons
  • 15.8cm (6.2″) wide LCD digital display alarm clock
  • Powered by USB (cable included)
  • Officially licensed PlayStation product
Спореди
SKU: GIF75 Категорија: -> Како да нарачам?
  • PlayStation alarm clock: Wake up ready to game with the PlayStation Alarm clock which displays the time along with alarm settings. It lights up and is easy to set up using the controller buttons
  • Bedside decor: Supplied in a window gift box, this digital alarm clock makes a great gift for any gamer. Measures 10 x 15 cm (3.9 in x 5.9 in). USB powered (cable included)
  • Iconic brand: PlayStation is one of the top gaming brands in the world with its logo, video games, icons, console, controller, and name being instantly recognizable to gamers of all ages
  • Fun gifts for fun people: For those looking for cool stuff and all things geek, crazy, and unique, we are proud to create top-selling toys, mugs, lights, decor, and presents that make people smile
  • Officially licensed merchandise: Discover a new piece of merch for your collection with our array of collectibles for men, women, fans, kids, boys, and girls who love pop culture fun

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu