⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Playstation: Heritage – Metal Water Bottle with Straw

990.00 ден

Има залиха

  • Disclaimer: Not suitable for dishwasher or microwave use. Not for use with hot drinks
  • Capacity: 500ml
  • Height: 23.5cm
  • Diameter: 7.2cm
  • Material: Stainless Steel
  • Dishwasher Safe: No
  • Suitable for Ages: 4+
  • Color: Silver
Спореди
SKU: MUG171 Категорија: -> Како да нарачам?

Stay hydrated wherever you are with this PlayStation Metal Water Bottle.

The 500ml (16 fl oz) heritage-inspired stainless steel water bottle features the original multicolor PlayStation logo and the Japanese katakana for PlayStation beneath it. The bottle comes with an easy to use flip up straw so you can sip on the move. The PlayStation Metal Water Bottle with Straw is perfect for gamers of all ages. It can be used at your desk, gaming station or slipped into your bag so you always have a refreshing drink on hand.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu