⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Star Wars: R2D2 – Sway Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • Officially Licensed
  • Works on 3x AAA Batteries (Not included)
  • Turns on when you touch it
  • Automatically turns off after 20 minutes
Спореди
SKU: LI101 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Bright Buddy: Light up your little one’s room with this adorable R2D2 lamp, perfect for any young Star Wars fan!
  • Wobble Without Worry: Designed to sway safely back and forth, this lamp adds a playful touch to bedtime without toppling over.

This cool kids’ lamp is styled after the iconic R2D2 from Star Wars, making it a must-have for young fans. Not only does it provide a soft, comforting glow, but its unique design allows it to gently rock back and forth, adding an element of interactive fun. It’s sturdy and safe, ensuring it stays upright during its playful swaying. Perfect for adding a touch of whimsy and light to any child’s bedroom!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu