⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Stranger Things – Demogorgon Icon Light

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Paladone
  • 11cm (4.3″) tall icon light
  • 2x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Stranger Things product
Спореди
SKU: LI93 Категорија: -> Како да нарачам?
Bring a souvenir from the Upside Down into your home with this Demogorgon Icon Light.
The 11cm (4.3″) tall icon light is shaped like the Demogorgon, from the Netflix original series, Stranger Things. This humanoid monster is posed ready and waiting for its next victim with its flower-like mouth open and sharp teeth bared – watch out!
Power the icon light with 2x AAA batteries (not included), and let it light up your bedroom or living space.
The Demogorgon Icon Light is a great horror bedside companion for any Stranger Things fans. You can even collect all the Stranger Things icon lights!
Collect all the Stranger Things icon lights

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu