⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Stranger Things – Hellfire Club Logo Light Box

1,790.00 ден

Има залиха

  • Display Either Free-Standing or Wall-Mounted
  • Powered By USB (Cable Included) or 3x AAA Batteries (Not Included)
  • Hellfire Club Logo Detail
  • Clear Stand
  • Height: 23.5cm (9.3″)
  • Officially Licensed Stranger Things Product
Спореди
SKU: LI98 Категорија: -> Како да нарачам?

Show your allegiance to Eddie and the rest of the gang with this Hellfire Club Graphic Light.

The 23.5cm (9.3″) tall light features the Hellfire Club logo from Netflix’s Stranger Things on a clear stand. Turn the light on to cast a warm glow across your space. You can display it either free-standing or mounted to a wall (instructions included).

Power the light with USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included).

The Hellfire Club Graphic Light will make a great addition to any Stranger Things fan’s home.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu