⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Stranger Things: Hellfire Club – Metal Water Bottle

1,490.00 ден

Има залиха

  • Brand: Stranger Things
  • Capacity: 500 ml (16 fl oz)
  • Not suitable for dishwasher or microwave use
  • Stainless Steel
  • Officially licensed Stranger Things product.
Спореди
SKU: MUG170 Категорија: -> Како да нарачам?

Demogorgon hunters, add this handy Hellfire Club Metal Water Bottle to your player inventory.

The 500ml (16 fl oz) black stainless steel water bottle features the Hawkins High Hellfire Club logo from the Netflix original series, Stranger Things. The logo’s fiery horned demon takes centre stage alongside a flame covered longsword and flail. The reusable bottle comes with a screw-top lid so you can keep it in your bag without worrying about spills or leaks, as well as a matching sticker of the club logo.

The Hellfire Club Metal Water Bottle is the perfect piece of stylish drinkware for fans of Stranger Things.

Not suitable for dishwasher or microwave use.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu