⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Stranger Things – VHS Light

1,590.00 ден

Има залиха

  • Logo desk light: Set the mood with the Stranger Things VHS Logo Light which is made in the same size as an actual VHS tape and also features the Stranger Things logo and a red colored light
  • VHS design: For fans of the Stranger Things series, this light is a great decoration to add to your collection. It can be powered by either a micro USB (included) or 3xAAA batteries (not included)
  • Stranger Things: Nothing gets stranger than this science fiction horror series about the supernatural forces, government exploits, and drama surrounding a small Midwestern town in the 1980s
  • Fun gifts for fun people: For those looking for cool stuff and all things geek, crazy, and unique, we are proud to create top-selling toys, mugs, lights, decor, and presents that make people smile
  • Officially licensed merchandise: Discover a new piece of merch for your collection with our array of collectibles for men, women, fans, kids, boys, and girls who love pop culture fun
Спореди
SKU: LI60 Категорија: -> Како да нарачам?

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu