⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone The Mandalorian Shaped Mug

1,290.00 ден

Има залиха

  • FOR ALL BOUNTY HUNTERS: This 3D shaped mug has been expertly crafted in the shape of the helmet and distinctive T-shaped visor worn by the title character of the Star Wars Disney+ original television series The Mandalorian.
  • GREAT GIFT: Supplied in a printed gift box and perfect for any occasion this 3D shaped oversized mug makes a great present for any fan of The Mandalorian or the original Star Wars movie series. Use the mug at home or take to your office so you don’t have to use disposable plastic cups.
  • PRACTICAL & COLLECTABLE: With a generous 650ml (22 fl oz.) capacity this collectable mug can be used for both hot or cold drinks and also makes a wonderful display piece. Any collector of official Mandalorian or Star Wars related memorabilia will welcome this mug into their collection.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all fans of The Mandalorian, superb quality, this 3D shaped mug of the Mandalorian is officially licensed and approved by The Walt Disney Company Limited
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди

This 3D shaped mug has been expertly crafted in the shape of the helmet and distinctive T-shaped visor worn by the title character of the Star Wars Disney+ original television series The Mandalorian. Supplied in a printed gift box with a window front and perfect for any occasion this 3D shaped oversized mug makes a great present for any fan of The Mandalorian or the original Star Wars movie series.

Use the mug at home or take to your office so you don’t have to use disposable plastic cups. With a generous 650ml (22 fl oz.) capacity this collectable mug can be used for both hot or cold drinks and also makes a wonderful display piece. Any collector of official Mandalorian or Star Wars related memorabilia will welcome this mug into their collection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu