⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone The Nightmare Before Christmas – Jack Light

1,990.00 ден

Има залиха

  • Shaped like Jack Skellington’s skull
  • 18cm (7′) tall wall-mountable or free-standing light
  • Powered by USB (cable included)or 3x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Disney product
Спореди
SKU: LI103 Категорија: -> Како да нарачам?
  • JACK SKELLINGTON SHAPE: Step into Tim Burton’s world with this light, shaped like Jack Skellington’s skull from The Nightmare Before Christmas. It’s a spooky addition to any decor.
  • WALL MOUNT OR FREE STANDING: At 18cm tall, this light can stand freely or be mounted on a wall. Its versatile design makes it a fun, functional piece of Pumpkin King-themed homeware.
  • POWER OPTIONS: This Jack Skellington light is powered by USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included). Wherever it’s placed, it’s sure to bring the spirit of Halloween and Christmas to your home.
  • LICENSED DISNEY PRODUCT: As an officially licensed Disney product, this light makes an excellent gift. It’s not just merchandise, but a tribute to the spooky charm of Jack Skellington.
  • PALADONE-MADE: Designed responsibly in the UK by Paladone, a renowned creator of pop culture themed gifts, presents, home decor, and novelty merchandise.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu