⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone Xbox Heat Change Mug

990.00 ден

Има залиха

  • Paladone Xbox Heat Mug
  • Sensitive Drinks
  • Colour & Design Hot
  • Magic Colour Changing Coffee Tea Cup
  • Ceramic
  • 300Ml
Спореди
SKU: GIF21/32 Категорија: -> Како да нарачам?
  • HEAT CHANGING: When cold, this mug has a black and green design that features Xbox imagery like controllers and buttons. When hot, the mug turns bright green, featuring the console’s logo and a controller
  • USEFUL ITEM: Men and women will love this standard size drinking mug. It’s great for tea, hot chocolate, coffee, and other warm drinks. This versatile, durable mug is perfect to use at the office or at home
  • NOVEL AND ORIGINAL: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top-selling toys, mugs, collectibles, and novelties
  • OFFICIALLY LICENSED: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s merchandise to moms, dads, fans, grads, kids, guys, and gals who love pop culture fun!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu