⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Paladone XBOX Logo Heat Change Mug

990.00 ден

Има залиха

 • Paladone Xbox Logo Heat Change Mug
 • Sensitive Drinks
 • Colour & Design Hot
 • Magic Colour Changing Coffee Tea Cup
 • Ceramic
 • 300Ml
Спореди
SKU: MUG08 Категорија: -> Како да нарачам?

Watch with amazement each time you fill this 300ml (10.1fl oz) ceramic mug with your favourite hot beverage and the outside background colour changes from black to green. The Xbox wrap around logo is proudly displayed in white. As your drink cools down the mug reverts to its original look ready for you to enjoy the transforming action the next time you add a steaming hot brew.

Gamers of all ages and Xbox devotees will love this amazing mug. Supplied in a full-colour branded gift box it makes the perfect present and collectors of official Xbox merchandise will welcome this unique mug into their collection of memorabilia.

 

  • POWER YOUR BEVERAGE: Watch with amazement each time you fill this 300ml (10.1fl oz) ceramic mug with your favourite hot beverage and the outside background colour changes from black, to green whilst proudly displaying a wrap around Xbox logo in white.
  • GREAT COLLECTABLE GIFT: Gamers of all ages and Xbox devotees will love this amazing mug. Supplied in a full colour branded gift box it makes the perfect present and collectors of official Xbox merchandise will welcome this unique heat change mug into their collection of memorabilia.
  • HOT AND COLD: As your drink cools down the mug reverts to its original look ready for you to enjoy the transforming action the next time you add a steaming hot brew. A great alternative to disposable cups and bottles, this super cool mug is sure to become a firm favourite used again and again.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Xbox fans, superb quality, this Xbox Logo Heat Change Mug is officially licensed and approved by Microsoft Corporation.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu