⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone XBOX – Logo Shaped Mug

1,190.00 ден

Има залиха

  • Oversized drinking mug
  • Design resembles the Xbox One
  • Great gift for gamers
  • Ideal as a stocking filler or office Secret Santa gift
Спореди
SKU: MUG137 Категорија: -> Како да нарачам?

This super-cool, oversized drinking mug is the ideal accompaniment to your next mid-game refreshment break. Just hit pause, fill this bad boy up, and enjoy a tasty cup of tea!

The black design resembles the Xbox One, and features the console’s iconic X on its front and the logo down the side of the handle.

A great gift for gamers, the Xbox Shaped Mug is an ideal stocking filler or office Secret Santa present.

Xbox is a world famous video game brand owned by Microsoft that has released a some incredibly successful games consoles. The original Xbox was released in 2001, with its successor the Xbox 360 hitting shelves in 2005, and the most recent Xbox One coming out in 2013. The Xbox consoles have played host to some of the most popular video games of all time including some Xbox exclusives such as the Halo series. The Xbox products are some of the most loved video game consoles of all time and currently over 40 million people use the Xbox online service worldwide.

The Xbox Shaped Mug is an officially licensed Xbox product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu