⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Pharaoh’s Servant Booster Pack

300.00 ден

Има залиха

Содржи

  •  9 карти
Спореди
SKU: KON01-30 Категорија: -> Како да нарачам?
Pharaoh’s Servant was the fourth Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME booster set ever released!
For years, you could only get your hands on these coveted packs as part of the Legendary Collection, but now, just in time to celebrate the 25th anniversary of the card game, they’re being made available as a standalone booster!Pharaoh’s Servant was the debut for Pegasus’ ultimate monster, Thousand-Eyes Restrict, and it also introduced era-defining cards like Jinzo and Imperial Order to the game as well. Pharaoh’s Servant made it easier than ever to revive your monsters with Premature Burial and Call of the Haunted or burn away your opponent’s Life Points with Ceasefire. This printing will feature both Secret Rares from the set.The complete Pharaoh’s Servant booster set is 105 cards:

66 Commons
17 Rares
10 Super Rares
10 Ultra Rares
2 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu