⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Pyramid Disney Lilo & Stitch (You’re My Fave) – Mug, Coaster & Keychain

990.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: MUG184 Категорија: -> Како да нарачам?
  • KEYRING, COASTER AND FULL SIZED 11oz HIGH QUALITY CERAMIC MUG – designed, printed and hand-finished in the UK, the Lilo & Sch coffee mug is dishwasher and microwave safe – perfect for enjoying a delicious hot chocolate, tea or coffee
  • MUG SET SHOWS SCH AND ANGEL – large mug shows Sch and his singing sensation girlfriend, Angel, enjoying ice creams whilst the coaster shows them both hugging a huge red heart
  • KEYCHAIN FEATURES SCH – otherwise known as Experiment 626, a well-meaning but often mischievous genetically engineered alien who has a love for Elvis Presley’s music and enjoys hanging out with his human friend Lilo
  • GREAT DISNEY STITCH GIFTS FOR FANS OF ALL AGES – anyone who loves the adventures of Lilo and her mischievous best friend Experiment 626, otherwise known as Stitch, will enjoy this fun gift set
  • GENUINE DISNEY LILO AND STITCH MERCHANDISE – inspired by the classic film starring Lilo, Stitch and Nani and approved by Disney for a real piece of the Magic Kingdom

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu