⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Root: The Clockwork Expansion

2,790.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 1-4
  • Времетраење: 60-90 мин.
  • Возраст: 10+
  • Издавач: Leder Games
  • Експанзија за Root (за да се игра, потребна е основната игра)
Спореди

Root: The Clockwork Expansion allows players to square off against four fiendishly automated factions. Insert a faction to round out a low-player count game or team up for co-operative play! Compete against the:

  • Mechanical Marquise 2.0 – Dodge her marauding patrols as you try to stop her from completing her building tracks.
  • Electric Eyrie: Shore up the Woodland’s defenses against this fearsome invader. If they go unchallenged, the Woodland will soon be flooded with their forces.
  • Automated Alliance – Police these radicals and raze their bases before a little uprising turns into a massive rebellion.
  • Vagabot – Hunt the dastardly Vagabot across the many clearings of the game or attempt to court him with items.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu