⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Secret Lair Ultimate Edition 2

7,200.00 ден

Има залиха

Спореди

In Ultimate Edition 2, the six Pathway lands originally printed in Zendikar Rising are feature art showcasing the Plane of Kaldheim, and the four Pathway lands coming in Kaldheim feature art showcasing the Plane of Zendikar instead.

This means across all printings of these cards, you’ll be able to nab complete cycles set on either Plane—or both!

Secret Lair: Ultimate Edition 2 includes:

 • 1 Barkchannel Pathway // Tidechannel Pathway (Borderless)
 • 1 Blightstep Pathway // Searstep Pathway (Borderless)
 • 1 Branchloft Pathway // Boulderloft Pathway (Borderless)
 • 1 Brightclimb Pathway // Grimclimb Pathway (Borderless)
 • 1 Clearwater Pathway // Murkwater Pathway (Borderless)
 • 1 Cragcrown Pathway // Timbercrown Pathway (Borderless)
 • 1 Darkbore Pathway // Slitherbore Pathway (Borderless)
 • 1 Hengegate Pathway // Mistgate Pathway (Borderless)
 • 1 Needleverge Pathway // Pillarverge Pathway (Borderless)
 • 1 Riverglide Pathway // Lavaglide Pathway (Borderless)
 • 1 Commemorative display box

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu