⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Star Wars Grogu Box Light

1,190.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI68 Категорија: -> Како да нарачам?

This Grogu Box Light lets you enjoy the company of Grogu from the hit series The Mandalorian. Grogu, colloquially referred to as Baby Yoda, is a toddler member of the same unnamed species as the Star Wars characters Yoda and Yaddle, with whom he shares a strong ability in the Force.  Standing 15.5cm (6″) tall, this adorable character can colourfully light up any late night viewing party, gaming session or whatever else you’d like to brighten up – just remember the Force is with you!

 

This Grogu Box Light makes a great, fun yet practical present for any Mandalorian fan or collector to add to their collection of memorabilia. You can take it with you wherever you go or place it anywhere in your home, gaming space, man cave, workspace, or bedroom.

 

Officially licensed by Disney!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu