⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Starship Captains

3,790.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 1-4
  • Времетраење:  40-100 мин
  • Вoзраст: 12+
  • Издавач: CGE
Спореди

Welcome aboard and congrats on the promotion! Your “new” starship is ready to embark on its first big voyage. Just scrape off some of the rust and she’ll do fine. And that crew? Might look a little green around the edges, but they’re your crew now. Make us proud.

The stars are calling, and adventure awaits!

Settle into the captain’s chair of your very first star cruiser and get ready to embark on an exciting voyage through the depths of space in this euro-style action selection and engine building game for 1–4 players.

The vibrant galaxy holds many peculiar mysteries to explore and uncover! Skillfully manage your team of cadets, ensigns, androids, and officers to make the most of their unique abilities—all while balancing essential ship roles, completing unique missions, and upgrading your ship with powerful engine-building alien technology.

Do you have what it takes to deftly command your crew and become the best captain in the cosmos? We’ll see.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu