⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Super Mario – Super Star Light

1,290.00 ден

Има залиха

Спореди

We can’t guarantee this 3D Super Star Icon Light has the power to make you invincible, as Super Stars do in Mario gameplay, but it does have the power to light up your bedroom, workspace or gaming den. Fans of Super Mario, Nintendo or those who just love gaming will want this handy light that stands 10cm (4″) tall. It is powered by 2x AAA batteries (not included) so you can place your Super Star light anywhere in your home. Supplied in a full-colour box, it makes the perfect gift for any gamer to add to their collection of memorabilia.

Super Stars (aka Starmen) first featured in the Super Mario Bros game. In gameplay, it is a rare item and only found in some levels. If Mario or Luigi get a star, they will turn invincible. so they can defeat enemies and manoeuvre around most hazards without getting hurt. Super Mario Bros. is one of the best-selling video games of all time.

Constructed from eco-friendly Break Down Plastic so you can buy with the confidence that when your Super Star Icon Light comes to the end of its life the plastic will breakdown thanks to a revolutionary organic ingredient and not just sit in landfill.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu