⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

The Game (MK/SRB/AL)

890.00 ден

Има залиха

  • Правила на македонски јазик
  • Броj на играчи: 1-5
  • Времетраење: 20 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Plan B Games
Спореди

Самата игра е вашиот противник, кој може да се победи исклучиво со заеднички сили на сите играчи. Правилата се едноставни, но задачата не е лесна. Размислувајте заедно, подгответе стратегија и ослободете се од сите карти.

Награди и признанија:

  • 2016 Lys Grand Public Finalist
  • 2015 Spiel des Jahres Nominee
  • 2015 Golden Geek Best Solo Board Game Nominee
  • 2015 Golden Geek Best Card Game Nominee
  • 2015 Fairplay À la carte Runner-up

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu