⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Set Booster

500.00 ден

Има залиха

  • CONTENTS -12 CARDS – Every Set Booster includes at least 1 shining Traditional Foil card, at least 1 card of rarity Rare or higher (with up to 4!), and 1 Art Card showcasing a piece of art from the set
Спореди
SKU: WCMG34-4 Категорија: -> Како да нарачам?
  • MAGIC MEETS THE LORD OF THE RINGS—Experience the beloved story of The Lord of the Rings with the strategic gameplay of Magic: The Gathering, facing off against opponents in thrilling magical battles
  • ART CARD, RARE CARD, AND FOIL IN EVERY PACK—Every Set Booster includes at least 1 shining Traditional Foil card, at least 1 card of rarity Rare or higher (with up to 4!), and 1 Art Card showcasing a piece of art from the set
  • ALTERNATE-ART CARD IN EVERY PACK—Whether it’s a Borderless Scene card with art that’s one piece of a larger, multi-card scene or a Showcase Ring card with art circled by the inscription from the One Ring, every Set Booster contains at least 1 special alt-art, alt-frame card

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu